Про нас

«Ми тут, щоб робити нове»…

24 серпня, 2022 року на світ з’явилось маленьке віконце за адресою: Хрещатик, 17. Це був маленький крок звичайних людей у велике майбутнє закладу, який стане відомим під назвою  «Котлета по-київськи».

Кафе «Котлета по-київськи»
Рендеринг нашої локації за адресою: Хрещатик, 17.

Історія закладу «Котлета по-київськи»

Історія виникнення цього проєкту почалася на маленькій кухні, за дружніми посиденьками, так само на цій кухні були приготовлені перші варіації котлет по-київськи.
Метою нашої команди  було створити котлету такою, щоб її можна було їсти усюди і завжди, легко брати з собою на роботу, прогулянку, ланч чи зустріч з друзями, адже всі звикли, що котлета по-київськи це обов’язково «тарілка» та «ніж з виделкою», багато масла та ризики цим маслом забруднитися.

Історія кафе «Котлета по-київськи»
Перший концепт котлети.

Ми побачили інакше…

І це сталося, рецептура київської котлети переживає унікальний етап еволюції у варіанті вуличної їжі. Котлета стає мобільною, подається швидко і без очікувань, створюються різноманітні фірмові начинки, щоб кожний гість зміг знайти свою улюблену котлету по-київськи.

Відкриття першого закладу в Київі «Котлета по-київськи»
Відкриття першого закладу в Київі за адресою: Хрещатик, 17.
Це тільки початок, наша мета – вихід на міжнародні ринки, відкриття «Котлети по-київськи» у всіх містах України та світу.
Ми хочемо популяризувати українську їжу та культуру і показати всім, що таке справжній, український фаст-фуд.